Jesteśmy firmą działającą w dziedzinie uzdatniania wody.

Każdego klienta (przemysł, szpitale, laboratoria, obiekty użyteczności publicznej, indywidualne gospodarstwa domowe) - jesteśmy w stanie obsłużyć kompleksowo, począwszy od wykonania badań wody surowej, poprzez dobór właściwej technologii, wykonanie niezbędnych dokumentacji, dostawę, montaż i uruchomienie urządzeń a skończywszy na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Dzięki ścisłej współpracy z czołowymi dostawcami i producentami urządzeń do uzdatniania wody jesteśmy w stanie zaproponować zawsze urządzenia odpowiednie dla danego klienta, ściśle według jego potrzeb możliwości.

W naszej szerokiej ofercie znajdują się urządzenia do: zmiękczania, odżelaziania i odmanganiania wody, dekarbonizacji, demineralizacji jonitowej, odwróconej osmozy, filtracji. Możemy także zaoferować urządzenia usuwające z wody azotany, amoniak, chlor, chloropochodne, metale ciężkie itp.

Oferowane przez nas urządzenia i instalacje działają automatycznie. Są to produkty wytworzone według najnowszych technologii światowych. Na życzenie klient może dostać także urządzenie sterowane ręcznie.

Oprócz urządzeń posiadamy w ofercie pełen zakres żywic jonowymiennych firmy PUROLITE, wiodącego producenta jonitów na świecie. Zawsze pomagamy klientowi w doborze odpowiedniego rodzaju żywic, jak również w uruchomieniu instalacji zasypanych przez nas jonitami.

Gwarancją satysfakcji naszych klientów jest kadra inżynierska, posiadająca wieloletnie doświadczenie w dziedzinie uzdatniania wody (dobór technologii, projektowanie ,montaże i rozruchy), jak i dobrze wyszkolony i dynamiczny zespół serwisowy.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszą firmą.


projekt graficzny: promedia.pl